Ask Fotball

Kamper 2016

KAMPOPPSETT FINAMYREN HØSTEN 2016
DAG DATO: KL: KLASSE: LAG: MOTSTANDER: KAMP NR: BANE: DOMMER
Søndag 14.aug 18:00 Old Girls Ask Sandviken   1+2  
Fredag 19.aug 19:00 A-lag Ask Fitjar   Hele  
Lørdag 20.aug 13:00 G.19 Ask/Erdal Sund   Hele  
Søndag 21.aug 18:00 Old Girls Ask Eidsvåg   1+2  
Søndag 21.aug 16:00 Damelag Ask Sandviken   Hele  
Mandag 22.aug 17:00 G.07 Ask Puma Follese Rev   1 JONAS Rasmussen
Tirsdag 23.aug 20:00 J.17 Ask 3 Bønes 3   Hele  
Onsdag 24.aug 17:00 J.08 Ask Barca Hetlevik   1 Simen Kristoffersen
Onsdag 24.aug 17:00 J.09 Ask   Askøy   2 William Ophus
Torsdag 25.aug 17:15 J.12 Ask Rød Mathopen   1+2  
Torsdag 25.aug 20:00 J.17 Ask 1 Bjarg 1   Hele  
Fredag 26.aug 17:00 G.06 Ask 2 Askøy Gaupe B   1 Jarand Hæve
Lørdag 27.aug 13:00 J.17 Ask 2 Sund/Skogsvåg   Hele  
Søndag 28.aug 20:00 Veteran Ask Fana 2   1+2  
Mandag 29.aug 17:00 G.09 Ask Storm Hetlevik   1 Nataline Skogen
Mandag 29.aug 17:00 G.09 Ask Orkan Vestsiden   2 Mathilde Heggenes
Onsdag 31.aug 17:00 J.06 Ask Ponni Askøy Pegasus C   1 Mathias L Andersen
Onsdag 31.aug 17:00 G.08 Ask Torden Vestsiden Tigers   2 Didrik Ekeland
Onsdag 31.aug 18:00 G.07 Ask Okse Askøy Leopard B   1 Lasse Kløften
Torsdag 01.sep 17:15 G.11 Ask Kongeørn Loddefjord Grønn   3+4 Andreas Bjordal
Torsdag 01.sep 18:30 G.13 Ask   Erdal   Hele Aashild Hopland
Fredag 02.sep 17:00 G.08 Ask Lyn Askøy Barracuda A   1 June Fejerskov
Fredag 02.sep 17:00 G.06 Ask 1 Vestsiden   2 Jarand Hæve
Fredag 02.sep 19:00 A-lag Ask Nore Neset   Hele  
Lørdag 03.sep 12:00 J.12 Ask Hvit Vestsiden   3+4  
Lørdag 03.sep 13:00 B-lag Ask Bjarg   Hele  
Søndag 04.sep 18:00 Old Girls Ask Follese   1+2  
Søndag 04.sep 20:00 Veteran Ask Smørås   1+2  
Søndag 04.sep 16:00 Damelag Ask Austevoll   Hele  
Tirsdag 06.sep 20:00 G.19 Ask/Erdal Laksevåg   Hele  
Tirsdag 06.sep 18:30 G.14 Ask/Erdal Åsane 3   Hele  
Onsdag 07.sep 17:00 J.08 Ask Barca Nordsiden Makrell   1 Jonas Frydenlund
Onsdag 07.sep 17:00 J.09 Ask   Follese Torpedo   2 Emma Aasebø
Torsdag 08.sep 20:00 J.17 Ask 1 Vestsiden   Hele  
Fredag 09.sep 17:00 G.06 Ask 2 Ramsøy   1 Jonas Ericsson
Mandag 12.sep 17:00 G.09 Ask Storm Askøy Pingvin A   1 Thea Asbjørnsen
Mandag 12.sep 17:00 G.09 Ask Orkan Vestsiden Sort   2 Ingrid F Larsen
Mandag 12.sep 18:00 J.07 Ask Pink Pant. Nordsiden Storm   1 Lisa Solberg
Mandag 12.sep 18:00 G.07 Ask Puma Vestsiden     2 Nora Grimseid
Tirsdag 13.sep 17:00 G.07 Ask Okse Follese Gaupe   1 Anniken Tingvoll
Tirsdag 13.sep 20:00 G.19 Ask/Erdal Mathopen   Hele  
Tirsdag 13.sep 18:30 G.14 Ask/Erdal Vestsiden 2   Hele  
Onsdag 14.sep 17:00 J.06 Ask Ponni Follese Gullhår   1 Nataline Skogen
Onsdag 14.sep 17:00 J.09 Ask  Vestsiden   2 Mathilde Heggenes
Onsdag 14.sep 18:00 G.08 Ask Torden Erdal City   1 Jonas Rasmussen
Onsdag 14.sep 18:30 J.12 Ask Rød Nordre Fjell   3+4 William+Simen
Torsdag 15.sep 17:15 G.11 Ask Kongeørn Askøy Hvit   3+4 Andreas Bjordal
Torsdag 15.sep 19:00 A-lag Ask Laksevåg   Hele  
Fredag 16.sep 17:00 G.08 Ask Lyn Follese Puma   1 Mathias L Andersen
Fredag 16.sep 17:00 G.06 Ask 1 Askøy Cobra   2 Jonas Ericsson
Lørdag 17.sep 15:00 B-lag Ask Løv Ham 1   1+2  
Lørdag 17.sep 11:00 G.13 Ask Nordsiden/Ap   Hele Aashild Hopland
Søndag 18.sep 14:00 J.17 Ask 2 Mathopen   Hele  
Søndag 18.sep 18:00 Old Girls Ask Arna-Bjørnar   1+2  
Tirsdag 20.sep 17:15 G.12 Ask Madrid Askøy Branngul   1+2  
Onsdag 21.sep 17:00 J.08 Ask Barca Follese Neymar   1 Thea Asbjørnsen
Torsdag 22.sep 18:30 J.12 Ask Hvit Lyngbø   3+4 Andreas Bjordal
Fredag 23.sep 17:00 G.06 Ask 2 Erdal Flyers   1 Didrik Ekeland
Søndag 25.sep 14:00 Damelag Ask Nordre Fjell   Hele
Søndag 25.sep 20:00 Veteran Ask Follese   1+2  
Mandag 26.sep 17:00 G.09 Ask Storm Follese Kobra   1 Lasse Kløften
Mandag 26.sep 17:00 G.09 Ask Orkan Askøy Tokay B   2 Nora Grimseid
Mandag 26.sep 18:00 J.07 Ask Pink Pant. Vestsiden Lilla   1 Lisa Solberg
Mandag 26.sep 18:00 G.07 Ask Puma Nordsiden   2 Ingrid F Larsen
Tirsdag 27.sep 17:15 G.12 Ask Madrid Fyllingsdale 2   1+2 William+ Simen
Tirsdag 27.sep 20:00 G.19 Ask/Erdal Kjøkkelvik/Olsvik   Hele  
Onsdag 28.sep 17:00 J.06 Ask Ponni Erdal Turkis   1 Emma Aasebø
Onsdag 28.sep 17:00 J.09 Ask   Askøy B   2 Nataline Skogen
Onsdag 28.sep 18:00 G.08 Ask Torden Follese Tiger   1 Mathias L Andersen
Onsdag 28.sep 18:30 J.12 Ask Rød Folles Blå   3+4 Jarand Hæve
Torsdag 29.sep 17:00 G.07 Ask Okse Askøy Jaguar   1 June Fejerskov
Torsdag 29.sep 18:15 J.17 Ask 2 Nymark/Baune   Hele  
Torsdag 29.sep 20:00 J.17 Ask 1 Løv Ham   Hele  
Fredag 30.sep 17:00 G.06 Ask 1 Follese G   1 Jonas Rasmussen
Fredag 30.sep 19:00 A-lag Ask Flaktveit   Hele  
Lørdag 01.okt 13:00 J. 17 Ask 3 Voss 2   Hele  
Lørdag 01.okt 15:00 G.13 Ask Bjarg 3   Hele Andreas Bjordal
Søndag 02.okt 18:00 Old Girls Ask Sædalen   1+2  
Søndag 02.okt 18:00 B-lag Ask Fana   3+4  
Tirsdag 04.okt 18:30 G.14 Ask/Erdal Sandviken   Hele  
Onsdag 05.okt 17:00 J.08 Ask Barca Askøy Måne   1 Jonas Frydenlund
Torsdag 06.okt 17:00 G.08 Ask Lyn Erdal Town   1 Didrik Ekeland
Torsdag 06.okt 17:15 G.11 Ask Kongeørn Nordsiden   3+4 Andreas Bjordal
Torsdag 06.okt 18:30 J.12 Ask Hvit Olsvik/Kjøkk.   3+4 Jarand Hæve
Torsdag 06.okt 20:00 J.17 Ask 1 Loddefjord   Hele  
Søndag 16.okt 20:00 Veteran Ask Bjarg   1+2  
Mandag 17.okt 17:00 G.09 Ask Storm Ramsøy Bulldog   1 Emma Aasebø
Mandag 17.okt 17:00 J.09 Ask Pink Pant. Follese   2 Nataline Skogen
Onsdag 19.okt 17:00 G.08 Ask Torden Erdal Utd.   1 William Ophus
Torsdag 20.okt 18:30 G.13 Ask Mathopen 2   Hele Aashild Hopland
Torsdag 20.okt 20:00 J.17 Ask 3 Fri   Hele  
Fredag 21.okt 19:00 A-lag Ask Bremnes   Hele  
Søndag 23.okt 14:00 Damelag Ask Bergen Nord / Hovding   Hele  
Søndag 23.okt 16:00 G.14 Ask/Erdal Bergen Nord 2   Hele  
Søndag 23.okt 20:00 B-lag Ask Hasund Hund   1+2  
Tirsdag 25.okt 17:15 G.12 Ask Madrid Frøya   1+2 Anderas Bjordal
Lørdag 29.okt 20:00 J.17 Ask 3 Norhordaland 2   Hele  
Søndag 30.okt 14:00 Damelag Ask Sotra 2   Hele  
Søndag 30.okt 18:00 Old Girls Ask Baune   1+2  
Del denne med andre:
  • Print
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Add to favorites